7 Replies to “(Polski) ALBANIA W 7 DNI Z DZIECKIEM”

 1. Kasia, super wpis, dużo praktycznych rad, dzięki za Twój poświecony czas! Byliśmy na świeta wielkanocne w Czarnogórze i korzystaliśmy m.in. z Waszych wpisów, więc ten też zapisuję na przyszłość, bo Albania kusi mnie bardzo 🙂 W ogóle niesamowite, że mieliście tak piękną pogodę, my w Czarnogórze (chyba kilka dni przed Wami) musieliśmy modyfikować nasz plan zwiedzania, bo część dróg na północy była kompletnie nieprzejezdna przez zalegający śnieg! Więc super Wam sie trafiło i nawet plażowanie było, więc mega!

  1. Dzięki, Olu:) Takie słowa zawsze motywują:) Trochę się nad tym wpisem napracowałam:) My z Albanią też mieliśmy zmianę planu niemal na ostatnią chwilę, ale w zasadzie to była kwestia kolejności, bo pogoda była w kratkę, ale fakt: trochę szczęścia też mieliśmy:) Musimy wrócić w cieplejszym okresie, żeby ruszyć na północ od Tirany:), bo tam, gdzie chcieliśmy jechać też zalegał jeszcze śnieg… Pozdrawiamy cieplutko:)

   1. Switny wpis! Pokaze mężowi zeby go przekonać do podrozy w srodku kwietnia:-)
    Planujemy jechac z czworka dzieci do 6rz, wiec na pewno nie będzie tak intensywnie, ale super inspiracje i polecenia:-)
    Czy warto lecieć w kwietniu, żeby pobyc wiekszy czas nad plaża w Golem, ewentualnie coś pozwiedzać, czy lepiej sobie z czworka dzieci odpuścić?

    1. Czesc Magda! Akurat na plaży w Golem nie bylismy, ale z tego co pamiętam, to w kwietniu może być bardzo w kratkę z pogodą, więc fajnie by było jakies aktywnosci wpleść do planu podrozy w razie np. deszczu:) Nie mamy doświadczenia z 4ką dzieci, ale znamy osoby, które tak podróżują – może warto spróbować?:) trzymamy mocno kciuki:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *