Cześć, to my –  Kaśka i Michał Kuduk – autorzy tego bloga. Poznaj nas bliżej! 

SAMSUNG

Michał – 37 lat

Szef kuchni. Gotuje od 20 lat, bo lubi. Fachu uczył się zarówno w Polsce jak i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Bośni i Hercegowinie oraz Norwegii. Nic dziwnego, że jedzenie wychodzi mu naprawdę dobrze – wielokrotny zwycięzca polskich i międzynarodowych konkursów kulinarnych, m.in.: Primerba Cup 2011 i 2013, Trendy Chef 2013, 3-krotny finalista Kulinarnego Pucharu Polski. Dziś często sam jest członkiem jury konkursów kulinarnych. Aktualnie wraz z Polską Narodową Kadrą Kulinarną (Poland Culinary National Team) przygotowuje się do Olimpiady Kulinarnej (Culinary World Cup), która odbędzie się w listopadzie 2018r. w Luksemburgu.

michal-kuduk

 

 

Kaśka – 32 lata

Pasjonatka bliskich i dalekich podróży. To ona w tym duecie odpowiedzialna jest za planowanie każdej podróży i jej logistykę.  Pasję zwiedzania dalekich zakątków łączy z nauką obcych języków. Sama z wykształcenia nauczycielka angielskiego i hiszpańskiego. Dziś jest poliglotką z prawdziwego zdarzenia. Potrafi mówić w języku: angielskim, hiszpańskim, francuskim, włoskim, rosyjskim, portugalskim oraz na poziomie podstawowym niemieckim, chińskim i indonezyjskim.

Przez ostatnich 7 lat pracowniczka korporacji, w tym 2 lata na stanowisku kierowniczym. Od niedawna prowadzi również wyprawy trampingowe po Azji (m.in. po Tajlandii i Nepalu) w ramach współpracy z DiscoverAsia. 

 

tajlandia